Hassas Kontrollü Klima Bakım ve Servisi

СНПЧ А7 Ульяновск, обзоры принтеров и МФУ

Hassas kontrollü klima cihazları, sıcaklık ve nem oranları çok düşük tolerans ile sabit tutulması gereken bilgisayar odaları, bilgisayar merkezleri, telekominikasyon alanları, yüksek otomasyonlu ofisler, merkez ofisler, konferans salonları, müzeler, kütüphaneler, laboratuarlar ve benzeri hacimlerin klimatize edilmesi için tasarlanmışlardır.

Geliştirilmiş özel microişlemci ile cihazların soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları kontrol edilerek istenen ortam şartları sağlanır.

Gerekli sıcaklık, nem ve temizlik şartlarını sağlamak için hassas kontrollü cihazlar, 24 saat 365 gün çalışabilmektedirler.

Hassas Kontrollü Klima Sistemleri , sıcaklık ve nem değerlerinde yüksek oranda hassasiyet istenen alanlarda kullanılmaktadır. Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan Hassas Kontrollü Klima cihazları ile ortam için gerekli olan sıcaklık, nem, hava akışı ve temizlik şartları en iyi seviyede sağlandığından ortamda çalışan elektronik ekipmanların ömrü ve verimi de en üst düzeye çıkar.

Açıklama: Hassas Kontrollü Klima cihazlarınınperiyodik olarak bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini garantilemiş olursunuz.

Dilerseniz periyodik bakım anlaşması yaparak üretiminizde verimlilik ve tüketiminizde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Periyodik koruyucu bakımın sağladığı avantajları özetle aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

· Cihazın ömrünü uzatır.

· Sistemin arıza riskini azaltır.

· Enerji sarfiyatını azaltır.

· Tamir masraflarını azaltır.

· Soğutucu akışkan kaçaklarını en aza indirerek şarj için gerekli olan iş gücü ve soğutucu akışkan giderlerini azaltır, ozon tabakasına verilen zarar da nispeten önlenmiş olur.

Koruyucu bakım programı uygulamaya konulduğu ilk anlarda iş yükü yoğunlaşır ancak, olumsuzluk gibi görünen bu durumun aslında doğru bir yaklaşım olduğu, işletim verimindeki artış ve acil tamir masraflarının azalması ile anlaşılacaktır.

Hassas Kontrollü Klima konusunda kesinlikle işinin uzmanı olan, eğitimli ve kalifiye personele sahip bir firmadan alacağınız teknik destek ile en hızlı ve en hesaplı şekilde sorunlarınız çözüme kavuşur.

TEKNOFORMGRUP Klima olarak, soğutma sektöründeki 10 uncu yılımızda en iyi bildiğimiz işi, en iyi şekilde yapmaya çalışıyor ve önceliği müşteri memnuniyetine veren anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize arzuladığınız kaliteli, hızlı ve hesaplı çözümleri sunmaya devam ediyoruz…

Hizmet verdiğimiz Hassas Klima Cihaz tipleri marka ve modelleri

(Aır Blue Blue Box ,Aırdale , Hıross , Unıflaır , Stulz , Denco , Emıcon , Rhoss)Hassas Kontrol Cihazları.Hassas Kontrollü Klima Cihazları,Hassas Kontrollü Klima,Hava Soğutmalı Kondenserli Nem Kontrollu Hassas Klimalar, Su Soğutmalı Kondenserli Nem Kontrollu Hassas Klimalar ,Hassas Kontrollü Klima Bakim Onarim,Stulz Compact Tip Hassas Klima,Hassas Tip Klimalar Hassas Klimalar Stulz ,Minispace Serisi ,Stulz Minispace Serisi Hassas Klimalar ,Compact Cw Stulz Compact Cw Serisi Hassas Klimalar ,Compact Dx Stulz Compact Dx Serisi Hassas Klimalar ,Cyberair Stulz Cyberair Serisi Hassas Klimalar ,Hava Soğutmalı Kondenserler Stulz Hava Soğutmalı Kondenserler Klima-Hassas/Stulz/Minisp. Klima-Hassas/Stulz/Wall-Air,Hassas Kontrollü Klimalar,AIR BLUE Blue Box” Hassas Kontrollü Klima Modular Model No : Oeda 080+ Crax 412. Hava Soğutmalı Kondenserli, Alından Emiş / Üstten Üflemeli,Hassas Sıcaklık Ve Nem Kontrollü Klimalar Hassas Sıcaklık Ve Nem Kontrollü Klima Cihazları Hava Soğutmalı Kondanserli / Su Soğutmalı Kondanserli /Chilled Water/Çift Soğutma Devreli /Free Cooling Devreli 

air-blue.png denco.png gea.png liebert-hiross.png stulz.png

7/24 Destek